PAGRINDINIS PUSLAPIS

 

GSM signalizacijų, galite įsigyti

visoje Lietuvoje. Tel. 861730020

 

Belaidė signalizacija Nr. 8

Belaidė GSM signalizacija su belaidžiais judesio, durų, dūmų ir vibro davikliais.

 

Belaidės signalizacijos kaina nuo103 euraų.

 

Suteikiame 2 metų garantiją.

 

Belaidės GSM signalizacijos kainos. 1 GSM centralė su srena ir judesio davikliu 101 euras. 2 Belaidis judesio daviklis 27 eurai, beterijos tarnauja apie 4 mėnėsius.(pakraunamas 36 eurai, krauti kas 6 mėnėsius,pakrovejas 3 eurai.) 3 Laidiniai durų magnetiniai kontaktai 5 eurai. 4 Belaidis judesio daviklis jungiamas i rozete be elektros veikia 24val kaina 26 eurai. 5 Laidinė lauko sirena autonomine 29 eurai. 6 Laidinis judesio daviklis kaina 13 eurų. 8 eurai. 7 Belaidis durų ir langų daviklis 8 eurai. 8 Belaidis dūmų daviklis su vidine sirena kaina 24 eurai, baterija tarnauja apie matus. 9 Belaidė lauko sirena jungiama i rozete kaina 43 eurai.

 Vibro daviklis

Papildomai galima jungti laidinius ir belaidžius vibro daviklius. Laidinis vibro daviklis kainuoja 10 eirų, o belaidis 15 eurų.

Lengva montuoti. Nereikia nieko programuoti. Davikliai veikia automatiškai.

Veikimas. Išeinant reikia įjungti mygtuką ir išeiti per minutę. Prieš įeinant reikia paskambinti į signalizaziją ir išgirdus kvietimo signalą padėti ragelį. ( Signalizacija neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja.) Tada įeiti ir išjungti mygtuką. Signalizaciją įjungti ir išjungti. Galima iš daug telefonų.

Prie šių ir kitų mūsų GSM apsaugos sistemų ir signalizacijų yra profesionalūs judesio davikliai, kurie nereaguoja į mažus gyvūnus ir vabzdžius.

 

Balaidė signalizacija veikia +50C -35