PAGRINDINIS PUSLAPIS

 

GSM signalizacijų, galite įsigyti

visoje Lietuvoje. Tel. 861730020

 

Signalizacija Nr. 5

 

GSM signalizacijos komplektas su vidine sirena, judesio davikliais, durų magnetiniais kontaktais, lauko sirena, dūmų davikliais, mikrofonu ir baterija.

 

Suteikiame 2 metų garantiją.

 

GSM signalizacijos kaina 86 eurai, plius už kiekvieną judesio daviklį po 13 eurų. Už kiekvieną priešgaisrinį dūmų daviklį - 14 eurų. Už autonomine lauko sireną - 29 eurai. UŽ magnetini durų kontaktą 5 eurai.

Ši GSM signalizacija saugesnė ir efektyvesnė už kodinę signalizaciją, nes suveikia per 1 sekundę. Šios patalpų signalizacijos tinka namų, butų, sodo namelių, garažų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų saugojimui.
GSM signalizacija su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu, sirena ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 200 valandų.
Šią GSM signalizaciją su judesio davikliu ir sirena galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui, prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Sistema neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja. Tuo atveju nekauks sirena ir neskambins į Jūsų telefoną. O išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 60 sekundžių išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, iškart pradės kaukti sirena ir skambins į Jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje. Ši signalizacija esant užimtam jūsų telefonui skambins tol, kol prisiskambins ir Jūs atsiliepsite. 

Papildomai galima prijungti durų kontaktus, vibro daviklius, dūmų daviklius ir judesio daviklius.  Davikliai yra kokybiški ir su 4 metų garantija.


Šią namų signalizaciją į Jūsų namus ar kitas patalpas gali sumontuoti ir mūsų specialistas. Signalizacijų montavimo darbų kaina nuo - 43 eurų.
Šią apsaugos sistemą gali sumontuoti patalpų signalizacijos meistras arba galite susimontuoti ir patys. Tai labai paprasta. Reikia įdėti SIM kortelę ir su viduje esančiais mygtukais. Surinkti telefono numerį į kurį suveikus turi skambinti. Prisitvirtinti judesio daviklį ir įjungti į rozetę. Jegu užsisakote su daugiau dviklių. Visus daviklius prijungiame su reikiamo ilgio laidais. Visų daviklių laidai yra tik dvigysliai. Todėl juos labai paprasta esant poreikiui prailginti.

Šią signalizacija yra galimybė jungti prie saugos tarnybos.

Saugos sistemos veikia +50C -35C