PAGRINDINIS PUSLAPIS

 

GSM signalizacijų, galite įsigyti

visoje Lietuvoje. Tel. 861730020

 

Signalizacija Nr. 4

 

GSM signalizacija su vidine sirena judesio davikliu, mikrofonu ir baterija.

 

Signalizacijos kaina 101 euras.

 

Suteikiame 2 metų garantiją.

 

Ši GSM signalizacija saugesnė ir efektyvesnė už kodinę signalizaciją, nes suveikia per 1 sekundę. Šios patalpų signalizacijos tinka namų, butų, sodo namelių, garažų, parduotuvių, sandėlių ir kitų patalpų saugojimui.
GSM signalizacija su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu, vidine sirena ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 200 valandų.
Šią GSM signalizaciją galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui, prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Sistema neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja. Tuo atveju nekauks sirena ir neskambins į Jūsų telefoną. O išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 60 sekundžių išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, iškart pradės kaukti sirena ir skambins į jūsų telefoną. Galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje. Ši signalizacija esant užimtam jūsų telefonui skambins tol, kol prisiskambins ir jūs atsiliepsite.

Šių signalizacijų montavimas labai paprastas. Reikia įdėti SIM kortelę ir su viduje esančiais mygtukais. Surinkti telefono numerį į kurį suveikus turi skambinti. Prisitvirtinti judesio daviklį ir įjungti į rozetę. Jegu užsisakote su daugiau dviklių. Visus daviklius prijungiame su reikiamo ilgio laidais. Visų daviklių laidai yra tik dvigysliai. Todėl juos labai paprasta esant poreikiui prailginti.

Papildomai prie šios signalizacijos, galima prijungti durų kontaktus, vibro daviklius, dūmų daviklius ir judesio daviklius.  Davikliai yra kokybiški ir su 4 metų garantija.

 DURŲ MAGNETINIAI KONTAKTAI

 VIBRO DAVIKLIS

 DŪMŲ DETEKTORIUS

 JUDESIO DAVIKLIS
Šią signalizacija yra galimybė jungti prie saugos tarnybos. 

Saugos sistemos veikia +50C -35C