PAGRINDINIS PUSLAPIS

 

GSM signalizacijų, galite įsigyti

visoje Lietuvoje. Tel. 861730020

 

Signalizacia Nr. 3

GSM signalizacija su judesio davikliu, mikrofonu ir baterija.

 

Signalizacijos kaina 72 eurai.

 

Suteikiame 2 metų garantiją.

 

Šios patalpų saugos sistemos tinka namui, butui,sodo nameliui, garažui, parduotuvei, sandėliui ir kitoms patalpoms saugoti.
GSM saugos sistema su maitinimo blokeliu, įjungimo - išjungimo mygtuku, judesio davikliu ir vidiniu akumuliatoriumi, kuris dingus elektrai veikia iki 170 valandų.
Šią GSM saugos sistemą su judesio davikliu galima montuoti ir patalpoje, kurioje būna daugiau žmonių. Esant įjungtam mygtukui prieš užeidamas į patalpą savas žmogus turi paskambinti į šią sistemą, užeiti į patalpą ir išjungti mygtuką. Sistema neatsiliepia. Todėl skambutis nieko nekainuoja. Tuo atveju saugos sistema neskambins į Jūsų telefoną, o išeidamas iš patalpos paskutinis žmogus gali įjungti mygtuką ir per 60 sekundžių išeiti iš patalpos. Esant įjungtam mygtukui ir į patalpą užėjus pašaliniam asmeniui, ši sistema per kelias sekundes paskambins į Jūsų telefoną ir galėsite atsiliepti ir paklausyti kas vyksta toje patalpoje.

Signalizacijos montavimas labai paprastas. Reikia įdėti SIM kortelę ir su viduje esančiais mygtukais. Surinkti telefono numerį į kurį suveikus turi paskambinti. Prisitvirtinti judesio daviklį ir įjungti į rozetę.

Papildomai prie šios sistemos. Už 18 eurų. Galime prijungti galingą garsiakalbį. Tada suveikus, galėsite garsiai kažką pasakyti vagims ir juos išgasdinti.

GARSEKALBIAI

Taip pat papildomai galima jungti. Daugiau judesio daviklių, durų magnetinių kontaktų bei dūmų ir vibro daviklių.

 MAGNETINIAI DURŲ KONTAKTAI

  VIBRO DAVIKLIS

 JUDESIO DAVIKLIS

 DŪMŲ DAVIKLIS

 

 

Prie šių ir kitų mūsų GSM apsaugos sistemų ir signalizacijų yra profesionalūs judesio davikliai, kurie nereaguoja į mažus gyvūnus ir vabzdžius. Veikia +50C -35